Free Shipping on US orders $75+

Collection: Pantry

55 products
  • Apple Conserve Jam
    Photo of Apple Conserve organic jam in a glass mason jar with orange wrap label.
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apricot & Long Hots Jam
    Photo of Apricot and Long Hots Pepper Jam in a glass mason jar with a red wraparound label.
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apricot Lime Preserve
    Photo of Apricot Lime Preserve organic jam in a glass mason jar with orange wraparound label.
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberry Lemonade Jam
    Blackberry Lemonade Jam in a glass mason jar with orange wraparound label. Jam is all-natural, gluten-free, and made with local ingredients only.
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberry Preserve with Lemon Thyme
    Blackberry Preserve with Lemon Thyme Jam in a glass mason jar with orange wraparound label. Made with fresh local ingredients.
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberry Basil Jam
    Blueberry Jam with Fresh Basil in a glass mason jar. Handmade in small batches in Lancaster, PA.
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberry Basil Vinaigrette
    Blueberry Basil Vinaigrette in a tall glass bottle with a tan label with indigo colored accents.
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberry Lime Jam
    Blueberry Lime Jam by Christina Maser Co.
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberry Pancake Mix
    Blueberry Pancake Mix in a brown kraft bag with a blue label. Made with local, organic whole wheat flour. Great breakfast staple.
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out